Koncentrat z wody kokosowej naturalnym napojem energetyzującym

Zdawałoby się, iż na świecie nie mi nic bardziej zdrowego niż woda. Okazuje się jednak, że nasze przypuszczenia mogły być mylne. Bowiem najnowszym odkryciem jest koncentrat z wody kokosowej.

Woda kokosowa jest znakomita do nawadniania na co dzień. Jest elementem zdrowej żywności, z uwagi na wysoki wskaźnik składników mineralnych w niej zawarty. Dodatkowo jest doskonałą alternatywą dla napojów izotonicznych i energetyzujących, ponieważ zawiera znacznie mniej cukru. Jest bardzo popularna wśród osób czynnie uprawiających sporty.

Koncentrat z wody kokosowej otrzymuje się z młodych kokosów, które wodę tą zawierają w sobie. Posiada bardzo dużo sodu, fosforu, potasu, wapnia i magnezu. Zapobiega skurczom mięśni, pomaga zwalczać bóle głowy, pokonuje przemęczenie. Nie zawiera sztucznych składników ani tłuszczu i alergenów. Dlatego wodę tą można spożywać w każdym wieku. Szczególnie polecana jest w przypadkach odwodnienia organizmu, gdyż zawiera elektrolity. Możemy ją zatem spożywać w trakcie biegunki jelitowej. Ma również działanie przeciwwirusowe, antybakteryjne i przeciwzapalne.

Koncentrat z wody kokosowej jest popularny na całym świecie. Woda ta jest szczególnie znana i renomowana w Stanach Zjednoczonych. Jej wielkimi zwolennikami są sławne osobistości ze świata filmu i muzyki. Oprócz swoich walorów odżywczych dodatkowo świetnie smakuje, ma wspaniały aromat i konsystencję. Można ją również dodawać do drinków i mieszać z innymi napojami. Pokocha ją każdy wielbiciel egzotycznych smaków.

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *